Ürün ve hizmetler
Çanakkale Seramik Türkiye'de ilk karo seramik Çanakkale Seramik Fabrikaları'nda üretildi. Kısa zamanda Türkiye'nin güçlü markaları arasına giren Çanakkale Seramik, bugün 2000'in üzerinde renk çeşit ve desende ürünü ile bir dünya markası olma özelliğini taşımaktadır. Seramikte kalitenin adı haline gelen Çanakkale Seramik her yıl yüzün üzerinde yeni ürün çeşidini tüketicilerin beğenisine sunmaktadır.
   
Kalebodur Türkiye'de ilk seramik yer karo markası olan Kalebodur, Kale Grubu'nun ilklere imza atan ve ürüne adını veren markalarından biridir. Yer karosunda 1000'in üzerinde ürün çeşidiyle tüketicileri dünyadaki son trendlerle buluşturan Kalebodur yurtdışında da güçlü bir marka bilinirliğine sahiptir.
   
Kaledekor Kale Grubu'nun tüketiciyle birebir buluştuğu Kaledekor mağazaları, birer çözüm merkezi olarak hizmet vermektedir. Bu çözüm merkezlerinde Kale ve ünlü dünya markalarının yanısıra, modern ve şık çizgilerdeki mutfak, banyo mobilyaları ve küvetler Kaledekor markası altında tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır.
   
KaleTerasit Kaleterasit Türkiye'de ilk dış cephe sıvası olma özelliği ile Kale Grubu'nun ürün adı haline gelen markalarından biridir. Hazır renkli sıvalar, iç ve dış cephe boyaları,su izolasyon malzemeleri, astarlar, macunlar ve dekorasyon amaçlı sistemler olmak üzere altı ana gruptaki ürünleri ile Kaleterasit 'in güçlü markası altında tüketicileri ile buluşmaktadır.
   
Kalekim Kalekim Türkiye'nin ilk seramik yapıştırıcısı sıfatı ile Kale Grubu'nun ürüne adını veren diğer bir markasıdır. Türkiye'de pazar lideri konumunda olmakla birlikte yurt dışında da aranan bir marka haline gelen Kalekim, seramik yapıştırıcıları, derz dolgu malzemeleri ve izolasyon malzemelerindeki zengin ürün çeşitleri ile tüketicilere hizmet vermektedir.
   
Roca Kale Kale Grubu'nun seramik ürünleriyle uyumlu banyo takımları üretmek üzere kurulan Kalevit, dünyaca ünlü İspanyol Roca firmasıyla ortak olarak, RocaKale markası altında üretim yapmaktadır. Rocakale geniş ürün yelpazesi ile seramik sağlık gereçlerinde tüketicilere modern çizgilerde ürünler sunmaktadır.
   
Kale Color KALECOLOR olarak amacımız hayallerinizdeki ve hayallerinizin ötesindeki tüm renkleri ve boyadan beklediğiniz tüm özellikleri mat, yarı mat, parlak, grenli, silikonlu, esnek, tekstürlü iç ve dış cephe boyaları, cephe kaplamaları seçenekleri ile kullanıcılarımıza sunabilmektir. Çevreyle dost KALECOLOR, binlerce renk alternatifi ile dünyanızı renklendirirken evinizi güzelliğin ve stilin buluştuğu bir mekan haline getiriyor.
   
Mavi Kale BLUE'SAFE MAVİ KALE ısı yalıtımında, güvenilir, ısıtma ve soğutma maliyetlerini azaltan, küf ve nem oluşmasını önlerken konforlu yaşam koşulları sunan ve binanın ömrünü uzatan mantolama sistemi markasıdır.
   
Teka Teka Grubu'nun iş alanları ev tipi ve profesyonel mutfak ekipmanları, paslanmaz çelikten konteynerlere, banyo malzemelerine ve elektroniğe kadar uzanır. Mutfaklarda Teka, yüksek kaliteli ankastre mutfak cihazları, evye ve profesyonel ekipmanları üreten, mutfağınızı bir baştan bir başa donatabilen, lider evye ve ankastre mutfak cihazları markaları arasında sayılmaktadır.
   
Vario Clic Ahşap sanayinin dev ismi Yıldız Entegre'nin son ürünü olan Vario Laminat Parke, hem klasik hem de artık modern dünyanın kullandığı, tutkalsız, pratik ve kolay monte edilen 'clic sistem'i Vario markasıyla Türk insanının kullanımına sunuyor. Vario, çağdaş tasarımı, zengin renk seçenekleri, üst düzey estetik anlayışı ile ev ve ofislerde kullanılmaya başlandı bile. Vario Klasik ve Clic Sistem Türk halkına sunulduğu ilk günden itibaren yükselen bir talep grafiği ile sektöründeki liderlik bayrağını hemen devraldı.
   
Variodor Kaliteyi ve sağlamlığı standart olarak kabul eden Variodor, beğeni ve estetiğin geniş skalasında zengin seçenekler sunuyor. Variodor, MDF ile dolu içi, çevreye olan saygısı, kolay temizlenmesi, ısıya ve sese karşı dayanıklı oluşu, zengin renk ve desen seçenekleriyle benzersiz bir kapı olarak bireysel ve kurumsal tüm mekanlardaki yerini alıyor. 
 
Powered by BÜTEM Group Gaziantep yolu üzeri,
Tren istasyonu karşısı
Kahramanmaraş / TÜRKİYE

Tel:(90 344) 235 20 10 pbx
Faks:(90 344) 235 20 11